For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Krepšelis

Krepšelis tuščias

Kas yra ManoKolekcija.lt sistema?

Filatelija is www.manokolekcija.lt

Kas yra ManoKolekcija.lt sistema?

Tai patogus ir saugus būdas pirkti ar parduoti kolekcionuojamus daiktus.

Portale nemokamai skelbiami įvairių su kolekcionavimu susijusių daiktų skelbimai. Pirkimui sudaromas pirkinių krepšelis, todėl vienu metu galima pirkti iš keleto skirtingų pardavėjų patogiai apmokant vienu apmokėjimu per elektroninę bankininkystę. Apmokėjimas pradžioje patenka į surenkamąją ManoKolekcija.lt sąskaitą taip suteikiant 14d kokybės garantiją, kuri apsaugo pirkėją, kad prekė atvyks ir atitiks aprašymą.

ManoKolekcija.lt sistema siūlo įvairias priemones kolekcionieriams, nuo patogių filtrų kolekcinių skelbimų filtravimui iki užsakomųjų žinučių apie konkrečius parametrus atitinkančių skelbimų įdėjimą.

Dauguma skelbimų puslapių siūlo labai plačiai auditorijai skirtas paslaugas, kur surasti kolekcinė prekė yra ne tik sunku, bet ir reikia sumokėti už kiekvieną įdėtą skelbimą, skelbimai galioja trumpai ir tenka vėl mokėti.

Manokolekcija.lt Jūs nemokamai įdėsite neribotą skaičių skelbimų, sistemoje jie bus laikomi tol, kol parduosite prekę arba pats išimsite skelbimą. Mokestis taikomas tik už sėkmingą pardavimą.

Top