For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Krepšelis

Krepšelis tuščias

Gera fotografija padeda parduoti greičiau ir sėkmingiau

Kas pirmiausiai patraukia mūsų dėmesį kažko ieškant? Turbūt dauguma iškart atsakysime – fotografija. Tai natūralu – tekstinė informacija skaitoma lėtai, reikalauja būti susikaupusiam, tuo tarpu internete ar socialiniuose tinkluose galime „scrolinti“ didžiulius kiekius informacijos ir atsirinkti tai kas mums tinka – vien nuotraukų ar video pagalba.Skelbimai ne išimtis. Nuotrauką vartotojas „perskito“ visą ir iš karto ir tam tereikia akimirkos.

 

Keletas patarimų kaip Jūsų parduodamą objektą nufotografuoti gražiau:

  1. Naudokite neutralų foną, pvz baltą ar pilką popieriaus lapą, tam puikai praverčia A4 popieriaus lapai.
  2. Pasirinkite gerą apšvietimą. Tam nereikia studijinių fotografijos blyksčių – užtenka saulėtos palangės ar ryškesnių LED lempų. Fotografuojant prieblandoje ar silpname apšvietime telefonų ar fotoaparatų triukšmai stipriai suintensyvėja ir nuotrauka gaunasi nekokybiška.
  3. Gerai sufokusuokite – įsitikinkite, kad Jūsų parduodamas objektas nuotraukoje yra gerai matomas ir ryškus. Geras apšvietimas labai palengvina kameros ar mobilaus telefono fokusavimą, beto įsitikinkite, kad fokusavimo taškas yra ant Jūsų objekto o ne už jo.
  4. Supaprastinkite nuotrauką. Pašalinkite iš kadro nereikalingus objektus (naudokite nautralų foną).
  5. Pasirinkite tinkamą fotografavimo kampą. Įsitikinkite, kad fotografuojate pobjektą iš jo reprezentatyviausios pusės, pasirinkite tokį fotografavimo kampą, kad atytūsi kelios objekto pokštumos, taip nuotrauka labiau atspindės erdvinį objektą ir labiau trauks akį.

Sėkmingų pardavimų ir pirkinių!

ManoKolekcija.lt kolektyvas

palikite komentarą


Top